Fakturaadress

Hydrock AB
FE-1842 Scancloud
831 90 Östersund

Faktura via e-post till:
Email: hydrock@connect.addett.se

Besök- & leveransadress

Hydrock AB
Kabelvägen 1
981 38 Kiruna

Kontakt

Tel. +46 (0) 980 108 48
info@hydrock.se

Skicka ett meddelande till oss

Stellan Nygren

Marknad & Försäljning

+46 (0) 980 108 48
stellan.nygren@hydrock.se

Marie Sandström

Administration

+46 (0) 980 108 48 / +46 (0) 70 669 62 43
marie.sandstrom@hydrock.se

Benny Bäckström

Hydraulik & Projekt

+46 (0) 72 555 0088
benny.backstrom@hydrock.se

Stefan Thorneus

Hydraulik & Projekt

+46 (0) 70 669 62 12
stefan.thorneus@hydrock.se

Hans Bäckström

Konstruktion, Kundanpassade Maskiner & Hydraulikutbildning

+46 (0) 73 702 59 59
hans.backstrom@hydrock.se

Peter Burman

Stål- & Plåtverkstad, Fältservice

+46 (0) 70 669 62 09
peter.burman@hydrock.se

Tobias Granmyr

Pumpar & Högtryckstvättar

+46 (0) 70 669 62 37
pumprep@hydrock.se

Niclas Huuva

Maskinkomponenter

+46 (0) 70 669 62 60
niclas.huuva@hydrock.se

Anders Mäki

Kvarnservice & Fältservice

+46 (0) 70 664 62 60
anders.maki@hydrock.se

Stefan Orava

Hydrock Mining

+46 (0)73-0314917
stefan.orava@hydrock.se